0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Evakuim në Sidnei për shkak të vërshimeve të reja

Në Sidnei në tre muajt e parë të vitit ka ra një sasi e madhe e shiut, pothuaj si për periudhë njëvjeçare dhe për shkak të të reshurave të vazhdueshme, të cilat rrezikojnë shtëpi dhe përmbysin rrugë, autoritetet sot kanë urdhëruar evakuim të banorëve.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle