0_Maqedoni.Portal SQE përzgjedhur SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Euronjuz: Pesë arsye pse Ukraina nuk do të anëtarësohet në NATO së shpejti

Kievi ka reaguar të premten ndaj aneksimit rus të katër rajoneve të Ukrainës duke paralajmëruar një ofertë të papritur dhe të përshpejtuar për anëtarësim në aleancën ushtarake të NATO-s, thekson Euronjuz.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle