0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Eurokomisari Varheji në Sofje, pastaj në Shkup

Eurokomisari për Zgjerim, Oliver Varheji që sot deri më 28 prill do t'i vizitojë Kroacinë, Bullgarinë, Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle