0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Eurokomisari paralajmëroi se varfëria energjetike në Evropë mund të rritet

Komisari për vende të punës dhe të drejta sociale të BE-së paralajmëroi se derisa rriten çmimet, varfëria energjetike në Evropë po rritet.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle