0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Eurointegrimi i Maqedonisë së Veriut, temë e takimit tradicional të Osmanit me ambasadorët nga Katërshja e Vishegradit

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani sot ka mbajtur takim me ambasadorët e vendeve nga Katërshja e Vishegradit -  Ishtvan Laslo Duks nga Hungaria, Mirosllav Toman nga Republika Çeke, Vojçeh Tiçinski nga Polonia dhe Henrik Markush nga Sllovakia, me të cilët ka biseduar për sfidat në procesin e zgjerimit dhe hapat në periudhën e ardhshme.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle