Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Eurodeputetët: Në Bullgari ka korrupsion dhe mungon mbrojtja e mediave të lira

Delegacioni i eurodeputetëve, i cili qëndron për vizitë dyditëshe  në Bullgari në lidhje me qeverisjen e së drejtës, i potencoi konkluzionet e vizitës dhe përshtypjet e tyre - korrupsionin, mosndëshkimin, pabarazinë dhe menaxhimin e keq në Bullgari, lajmëroi korrespondenti i MIA-s nga Sofja.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle