0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Eurodeputetët miratuan Raport me të cilin kërkohet mbrojtja e gazetarisë së pavarur

Nevojitet të mbështeten dhe mbrohen mediat në disa vende - anëtare të BE-së, për shkak të rritjes së fuqisë së platformave globale dhe padive që kanë për qëllim frikësimin e gazetarëve, përfunduan eurodeputetët në sesionin plenar në Parlamentin Evropian.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle