Evropë SQEvropë.Portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

Eurodeputetët janë të gatshëm të negociojnë për përmirësim të preventivës nga sëmundjet dhe bashkëpunim tejkufitar për çështje shëndetësore

Eurodeputetët janë të gatshëm të negociojnë për përforcimin e kornizës evropiane për preventivë dhe kontroll të sëmundjeve dhe bashkarisht të përballen me kërcënimet tejkufitare për shëndetin, lajmëroi korrespondenti i MIA-s.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle