Ballkan SQBallkan.portal SQ

Eurodeputetë arrijnë në Bullgari për shkak të lirisë së mediave dhe korrupsionit

Komisioni për liri qytetare, drejtësi dhe punë të brendshme të Parlamentit Evropian ka njoftuar se përfaqësues të saj do të jenë në Bullgari më 23 dhe 24 shtator që ta analizojnë gjendjen në vend me lirinë e mediave dhe korrupsionin.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle