0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Eurobarometri: Ndryshimet klimatike janë sfida më e madhe për BE-në

Pothuajse për çdo të dytin evropian ndryshimet klimatike janë një sfidë e madhe globale që ndikon në të ardhmen e Bashkimit Evropian dhe i sheh demokracinë, të drejtat e njeriut dhe sundimin e së drejtës si pika kryesore të tij, tregon hulumtimi më i ri i Eurobarometrit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle