0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Eurobarometër: Qytetarët e Bullgarisë, Lituanisë, Kroacisë dhe Sllovenisë më pak të interesuarit për vaksinim kundër Kovid-19

Sipas rezultateve nga hulumtimi i Eurobarometër, katër vende-anëtare të Bashkimit Evropian, Bullgaria, Lituania, Kroacia dhe Sllovenia, janë më pak të interesuara për vaksinim kundër Kovid-19.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle