0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Euroambasadori Gir për vizitë në MIA

Euroambasadori, Dejvid Gir ishte për vizitë në Agjencinë Informative Mediatike - MIA në takim me drejtorin dhe kryeredaktorin përgjegjës Dragan Antonovski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle