0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQEvropë SQEvropë.Portal SQMakedonija.Slajder SQ

Euro është në nivelin më të ulët në 20 vitet e fundit, rritet frika nga recesioni

Aksionet aziatike sot kanë rënë për të gjashtën seancë radhazi, pas rritjes së re të çmimeve të energjisë elektrike në Evropë. Rritja e çmimeve e ka nxitur frikën e recesionit dhe i ka rrit të ardhurat e fletëobligacioneve, ndërsa monedha evropiane - euro, ka rënë në nivelin më të ulët në 20 vitet e fundit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle