Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Estonia planifikon t’i dërgojë Ukrainës armë shtesë

Estonia planifikon t'i dërgojë Ukrainës armë shtesë, si armë antitank dhe minahedhës, njoftoi DPA.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle