0_Sport,Portal SQSport SQ

ESPN: Rangnik ka marrë vizë pune, do të debutojë kundër Kristall Pallasit të

Trajneri i ri i Mançester Junajtedit, Ralf Rangnik ka marrë leje pune dhe tani mund të nisë punën e tij si trajner i përkohshëm në Junajted, transmeton “ESPN”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle