0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Eskobari nga Shkupi nuk shkon në Sofje, por nuk përjashton mundësinë se do ta vizitojë

Zëvendës ndihmës-sekretari amerikan i Shtetit për Evropë dhe Euroazi, Gabriel Eskobar, pas qëndrimit në Shkup nuk do të shkojë në Sofje, por nuk e përjashton mundësinë që ta vizitojë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle