Ballkan SQBallkan.portal SQ

Eskobar: SHBA-ja qëndron afër të gjithëve të cilët e mbështesin Malin e Zi sovran dhe qytetar

SHBA-ja qëndron afër të gjithëve të cilët e mbështesin Malin e Zi sovran, inkluziv dhe qytetar, kumtoi ambasadori amerikan në Podgoricë pas takimit të të dërguarit special amerikan për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Eskobar dhe kryeministrit Zdravko Krivokapiq.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle