Ballkan SQBallkan.portal SQ

Eskobar: SHBA-ja e mbështet zbatimin e marrëveshjes të dialogut mes Prishtinës dhe Beogradit

Mënyra e vetme për arritje të marrëveshjes mes Prishtinës dhe Beogradit është dialogu, deklaroi i dërguari special amerikan për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Eskobar për N1.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle