Ballkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

Eskobar: Jam i bindur se serbët në veri të Kosovës nuk do të shohin asnjë ndryshim me 1 shtator

I dërguari i posaçëm amerikan për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Eskobar sot në Beograd shprehu besimin dhe shpresën se serbët në veri të Kosovës nuk do të shohin ndryshime në jetët e tyre më 1 shtator, kur qeveria në Prishtinë do të shpallë fillimin e zbatimit të masave të reciprocitetit, transmeton Beta.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle