Ballkan SQBallkan.portal SQ

Eskobar: Është e rrezikshme të ndahen të gjitha informacionet me Qeverinë e re të Malit të Zi

Zëvendës ndihmës sekretari amerikan i shtetit Gabriel Eskoba sot deklaroi se qeveria aktuale malazeze do të gëzojë mbështetjen amerikane derisa është në mënyrë demokratike dhe e fokusuar në të ardhmen evropiane të vendit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle