0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Eskobar e dënoi dhunën në Partinë Demokratike shqiptare

Ndihmës-sekretari amerikan i Shtetit për Evropën Jugore dhe Qendrore, Gabriel Eskobar e ka dënuar dhunën fundjavën e kaluar në Partinë Demokratike të Shqipërisë dhe tha se kjo nuk mund të jetë mjet për marrjen e kontrollit mbi partinë politike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle