0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Eskobar: Ballkani i hapur të mbetet një nismë ekonomike e fokusuar në krijimin e mundësive për njerëzit e rajonit

SHBA inkurajon nismën që Ballkani i Hapur të mbetet ekonomik. Ky nuk është një projekt politik, por një projekt i rëndësishëm ekonomik dhe është e rëndësishme të mbetet i tillë dhe të fokusohemi në krijimin e mundësive për njerëzit e rajonit dhe kështu do të keni mbështetje, porositi sot në një video fjalim në Ohër në Samitin e Ballkanit të Hapur, ndihmës sekretari i shtetit për Çështjet Evropiane dhe Euroaziatike dhe Përfaqësues Special për Ballkanin Perëndimor Gabriel Eskobar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle