Kronikë SQKronikë.portal SQ

Është zhvilluar bisedë informative me një shkupjan për shkak të një komenti të publikuar me gjuhë të urrejtjes në “Fejsbuk”

- Sektori për krim kompjuterik dhe forenzikë digjitale pas kontrolleve dhe aktiviteteve të kryera operative, ndërsa në bashkëpunim me nëpunës të policisë nga SPB Shkup sot kreu bisedë informative në stacionin policor me V.E. nga Shkupi, për shkak të dyshimeve se përmes rrjetit social "Fejsbuk" ka publikuar koment i cili përmban elemente të gjuhës së urrejtjes.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle