0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQKronikë SQKronikë.portal SQShoqëri SQ

Zgjerohet hetimi ndaj ish sekretarit të përgjithshëm të Qeverisë Zekiri

Prokuroria Themelore Publike për Ndjekjen e Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit, PTHP-NKOK, ka zgjeruar hetimet për ish-sekretarin e përgjithshëm të Qeverisë, Muhamed Zekiri.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle