Ballkan SQBallkan.portal SQ

Është zbuluar se nga ku janë dërguar kërcënimet për bombë në Serbi

Policia serbe në bashkëpunim me Prokurorinë për krim të organizuar kanë identifikuar gjithsej 19 adresa elektronike - 18 adresa - 18 asdresa në Gmail dhe një e-postë në ProtonMail, prej ku janë dërguar mesazhet kërcënuese për bomba të vendosura në lokacione të ndryshme në Serbi.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle