0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Është zbuluar keqpërdorim shumëvjeçar në shtëpitë për fëmijë në Londër

Punëtorët social britanikë “ekspozuan fëmijë të keqtrajtuar” nga shkelës seksual të cilët ishin infiltruar në shtëpitë për fëmijë dhe në familjet përkujdesëse me “pasoja katastrofale, të përjetshme ndaj viktimave”, tregoi raporti për keqtrajtimin shumëvjeçar të fëmijëve.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle