0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Është ulur niveli i ujit në liqenet e Ohrit dhe të Prespës

Niveli në Liqenin e Ohrit dhe Liqenin e Prespës është pakësuar për një centimetër në krahasim me dje, ndërsa në Liqenin e Dojranit është I njejtë me dje, tregojnë rezultatet nga matjet e fundit të bëra nga Drejtoria për punë hidrometeorologjike (DPHM).

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle