Magazinë SQSkena SQ

Është shtyrë vazhdimi i shtatë dhe i tetë i “Misionit të pamundur”

Filmi i shtatë dhe i tetë nga franshiza "Misioni i pamundur", me aktorin Tom Kruz në rolin kryesor, janë shtyrë për vitet 2023 dhe 2024 për shkak të pandemisë së Kovid-19, kumtuan producentët Paramaunt Pikçërs dhe Skajdens.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle