0_Maqedoni.Portal SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Është rritur qarkullimi në tregtinë me pakicë

Qarkullimi në tregtinë me pakicë, në qershor të këtij viti në grupin Tregti me pakicë në ushqim, pije dhe duhan në mënyrë nominale është rritur për 7,4 , ndërsa realisht për 5,5 për qind në krahasim me muajin e njejtë të vitit të kaluar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle