Botë SQBotë.Portal SQ

Është rrahur gazetari palestinez që punon për agjencinë iraniane të lajmeve

Gazetari palestinez i agjencisë iraniane të lajmeve Tasnim është rrëmbyer dhe rrahur nga palestinezë të armatosur pasi raportoi në fillim të kësaj jave për shpërndarjen e dhunshme të një demonstrate studentore në Bregun Perëndimor.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle