0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Është propozuar heqja e testit të detyrueshëm PCR apo vërtetimit për sëmundje të kaluar apo vaksinim gjatë daljes nga vendi dhe të lirimit të shtatzënave nga puna

Heqje të posedimit të detyrueshëm të testit negativ PCR apo vërtetimit për sëmundje të kaluar apo vaksinimit gjatë daljes nga vende dhe heqje të lirimit të shtatzënave nga puna, propozoi Komisioni për sëmundje ngjitëse.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle