0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQSektori civil SQShoqëri SQ

Është parandaluar garë ilegale në autostradën Saraj – Tetovë

Mbrëmë në periudhën prej orës 00:30 deri në orën 01:30, nëpunës policorë nga SPB Tetovë – Stacioni policor për siguri në komunikacionin rrugor, pas informatave të marra paraprakisht se në autostradën Shkup – Tetovë, përkatësisht nga pompa e benzinës në autostradë deri në hyrje të Tetovës tek qarkorja veri, do të organizohen gara ilegale me automjete, menjëherë vepruan dhe hasën 14 automjete me targa të Tetovës dhe të huaja, të cilat janë mbajtur përkohësisht n[ SP për SKRR Tetovë, kumtoi MPB.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle