0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Është nënshkruar marrëveshje prej 744.000 euro për projektin “Krushevë dhe Elbasan – destinacion i njohur tejkufitar turistik”

Kryetari i Komunës së Krushevës, Tome Hristovski e nënshkroi marrëveshjen për projektin "Krushevë dhe Elbasan - destinacion i njohur tejkufitar turistik", në vlerë prej 744 mijë euro. Për Hristoskin kjo do të thotë fillim zyrtar i këtij projekti të rëndësishëm dhe përparim i madh në zhvillimin e  turizmit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle