0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShkup SQShoqëri SQ

Është ndërprerë furnizimi me ujë në disa pjesë të lagjes Vodno

Prej orës 10:00 sot ndërprerje të ujit do të kenë shfrytëzuesit nga rruga “Bell kamen” në lagjen Vodno dhe pjesë të rrugëve “Kozara” dhe “Vasill Gjorgov”, paralajmëroi NP Ujësjellësi dhe kanalizimi-Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle