0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQKronikë SQKronikë.portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Është konfiskuar drogë në automjet të MPB-së në kufirin mes Shqipërisë dhe Malit të Zi

Është konfiskuar drogë dje në vendkalimin kufitar malazez Sukobin në një automobile me targa të Maqedonisë së Veriut, I cili qarkullonte nga drejtimi I Shqipërisë drejt Malit të Zi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle