0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Është gjetur kokainë dhe mini laborator në rajonin e Tetovës, është arrestuar një person

Policia informoi se në fshatin Sllatinë është arrestuar një 47-vjeçar për shkak të kokainës së gjetur dhe një mini laboratori. Nëpunësit policorë nga SPB Tetovë sot arrestimin e kryen pas urdhrit të siguruar paraprakisht dhe bastisjes në shtëpinë e të dyshuarit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle