0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Është gjetur drogë gjatë një bastisjeje në Shkup

Pas urdhrit të marrë paraprakisht për bastisje të një shtëpie, mbrëmë nga ana e nëpunësve policorë nga Sektori për polici kriminalistike, Sektori për tregti të palejueshme me drogë, armë dhe materi të rrezikshme dhe nga SPB Shkup Njësia për tregti të palejueshme, është kryer bastisje në shtëpinë e Z.V.(65) në Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle