Korrespondentë MaqedoniKronikë SQKronikë.portal SQLajme nga komunat SQ

Është arrestuar një kumanovar për vepra të rënda kundër sigurisë së njerëzve dhe pronës në komunikacion

- Policia e Kumanovës arrestoi një banor 27-vjeçar të Kumanovës i cili dyshohet se ka bërë vepra të rënda kundër sigurisë së njerëzve dhe pronës në komunikacion, njoftoi sot SPB Kumanovë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle