0_Web_Ballina – Sllajder SQShoqëri SQ

ESHS: Janë regjistruar gjithsej 1.132.484 persona, 353.256 familje dhe 480.364 apartamente

Gjithsej 1.132.484 persona, 353.256 amvisëri dhe 480.364 apartamente u regjistruan përfshirë me orën 20 të ditës së djeshme, njoftoi sot Enti Shtetërore i Statistikave.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle