0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

ESHS: Regjistrimi në terren vijon me intensitet të zvogëluar me qëllim të harmonizimit teknik

Aktivitetet regjisruese në terren po vijojnë, nuk janë ndërprerë ndërsa zbatohen me intensitet të zvogëluar me qëllim që harmonizimi teknik  të përfundojë  në afatin e mundshëm më të shkurtër dhe sa më parë të vazhdojë procesi me intensitet të lartë  sikur edhe deri tani, informojnë sot nga Enti Shtetëror për Statistikë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle