0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

ESHS: Pohimet për bojkot të regjistrimit janë trillime dhe tërësisht të pasakta

Qytetarët pasivisht po regjistrohen, ndërsa numrat për gjoja refuzime për regjistrim janë të trilluara, tërësisht të pasakta dhe nuk kanë lidhje me realitetin, thonë nga Enti shtetëror për statistika (ESHS) në pyetjen e MIA-s lidhur me pohimet se ka bojkotim të regjistrimit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle