0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQShoqëri SQ

ESHS: Janë regjistruar gjithsej 871.488 persona, 272.177 amvisëri dhe 368.595 banesa

Gjithsej 871.488 persona, 272.177 amvisëri dhe 368.595 banesa janë regjistruar deri ditën e djeshme në orën 20, informoi sot Enti Shtetëror për Statistikë (ESHS).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle