0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

ESHS: Janë regjistruar gjithsej 711.418 persona, 221.268 amvisëri dhe 297.085 banesa

Gjithsej 711.418 persona, 221.268 amvisëri dhe 297.085 banesa janë regjistruar përfundimisht në orën 20:00, dje, informuan sot nga Enti shtetëror për statistika.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle