0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQShoqëri SQ

ESHS: Janë regjistruar gjithsej 618.120 persona, 191.839 amvisëri dhe 257.099 banesa

Gjithsej 618.120 persona, 191.839 amvisëri dhe 257.099 banesa janë regjistruar deri në ditën e djeshme të orës 20, ka bërë të ditur sot Enti Shtetëror për Statistikë (ESHS).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle