0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

ESHS: Janë regjistruar gjithsej 419.485 persona, 129.614 amvisëri dhe 173.439 banesa

Gjithsej 419.485 persona, 129.614 amvisëri dhe 173.439 banesa janë regjistruar në tetë ditët e para të regjistrimit, kumtoi sot Enti shtetëror për statistika.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle