0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

ESHS: Janë regjistruar gjithsej 1.695.549 persona, 526.605 amvisëri dhe 752.916 banesa

Gjithsej 1.695.549 persona, 526.605 amvisëri dhe 752.916 banesa janë regjistruar përfundimisht me ditën e djeshme në orën 20:00, kumtoi sot Enti shtetëror për statistika.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle