0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQ

ESHPI në gjysmën e parë të vitit shënon rritje prej 31 për qind për mbrojtje të masave tregtare dhe 7,9 për qind për patenta

Butoni Kthehu në krye
Mbylle