0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

ERT: Për 300 euro certifikata bullgare për vaksinim për të pavaksinuarit

Grekët që nuk duan të vaksinohen, por duan të kenë certifikatë për vaksinim, në mënyrë të paligjshme, me çmim prej 300 eurove marrin certifikata evropiane në Bullgari, pa u vaksinuar aspak, njoftoi televizioni shtetëror grek ERT, duke e transmetuar dëshminë e njërit prej ndërmjetësve mes qytetarëve grekë dhe rrjetit bullgar, njofton korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle