0_Sport,Portal SQSport SQ

Eriksen: Isha i vdekur pesë minuta, dua të luaj në Kampionatin në Katar

Futbollisti danez Kristijan Eriksen në intervistën për televizionin lokal DR1 TV ekskluzivisht ka folur për detajet e panjohura deri tani, por edhe dëshirën të kthehet në reprezentacion dhe të marrë pjesë në Kampionatin 2022 në Katar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle