Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Erdogani për sulmin e Rusisë në Ukrainë: Goditje e rëndë për paqen, prosperitetin dhe stabilitetin e rajonit

Duke folur për intervenimin rus në Ukrainë, presidenti turk, Rexhep Taip Erdogan vlerësoi se ky hap është goditje e rëndë për paqen, prosperitetin dhe stabiliteitn e rajonit, lajmëron Anadollu.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle